Çözüm Üretmek Bizim İşimiz
Kimdir Web Tasarım Yaptır ?

2008 yılından beri hizmet veren Webtasarimyaptir.com şirketi müşterilerine stratejik ve dijital çözümler sunarak her zaman gelişime açık ve üretken projeler sunmaktadır.Şirketimiz Microsoft ve Google çözüm ortağıdır. Web Tasarım ve Web Yazılım konularında uzman kadrosu ile, hedef odaklı hizmet vermektedir. Bu projeler bağlamında rakip analizleri ve erişilebilirliğini arttırarak, daha fazla müşteriye erişmesini sağlayan özel bir yazılım firmasıdır. Web Tasarım, Web Yazılım , Mobil Uygulama, E-Ticaret – E-ticaret Yönetimi, Entegrasyonlar, Sosyal Medya Yönetimi hizmetlerini sunmaktadır.

Neler Yapabilir ?

Kişisel yada kurumsal şirketler için hazır web şablonları yada şirketinizin kurumsal renklerini yansıtan web sitesi tasarımları yapar. Yazılımsal olarak sıfırdan web sitesi kurar, şirketinize özel yazılımlar ile haberleşebilir, E-Ticaret web sitesi üretir. Stratejik hedef seçimi ve hedef analiz raporlamaları ile istediğiniz yere ulaşmanızı sağlamak için kurulmuş bir yazılım şirketidir.Minimum bütçe ile maksimum raporlama yapmayı hedefleyen projelerle, en az iş gücü, en fazla işe erişebilmenin yollarını müşterilerimize sunmaktayız.

Vizyonumuz

Bilişim sistemleri ve teknolojileri ile, teknolojinin yeniliklerini, profesyonel hizmet anlayışı ile, kurumsal oluşumlara çözüm sağlamak. Rakip analizi yaparken, var olan rakiplerin sağladığı teknolojiden daha iyisini sağlamanın avantajlı yollarını en kaliteli şekilde sağlamak.

Misyonumuz

Stratejik hedefler doğrultusunda en son teknoloji ürünlerini kullanarak, etkileşimli iletişim ve hedeflere analiz ve raporlamalar ile en kısa sürede müşterilerinize erişebilmesini sağlamak. Kurumsal kimlik ile tanınabilirliği arttırmak.