Başlanıç Paketi

100.00

Aylık


İç Seo Ayarları

Google Kayıt - Haritalar Kayıt

Haftada 2 Adet Makale

Sosyal Medya Kayıt

Anahtar Kelime Analizi

Gümüş Paket

250.00

Aylık


İç Seo - Dış Seo Ayarları

Tüm arama motorları kayıt

Haftada 3 Adet Makale

Sosyal Medya Yönetimi

Anahtar Kelime Analizi - Rakip Analizi

Gold Paket

750.00

Aylık


İç Seo - Dış Seo ve Kelime Analizleri

Tüm Arama Motorları Kayıt - Reklamlar

Haftalık 4 Adet Makale

Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamlar

Google 1 Sayfa Garantisi

Seo Nedir Ve Ne Avantajlar Sağlamaktadır?

Bir sitenin internet üzerinde yayınlanması sonrasında bu sitenin daha fazla kullanıcıya ulaşması için bazı sistemler kullanmaktadır. Bu sistemlerde en çok tercih edilen ve en iyi sonuç sağlayan yöntemlerden biri olmakla birlikte seo nedir konusunda birçok insan bilgi sahibi olmak istemektedir. İngilizce bir kısaltma olan bu kelime, Search Engine Optimization kelimelerinin kısaltılması ile oluşturulmuş ve dilimize Arama Motoru Optimizasyonu olarak geçirilmiştir. Genellikle seo google şeklinde bir sistem ile birlikte kullanılan bu yöntem sayesinde internet kullanıcıları Google’da bir sorgulama yaptıklarında, aradıkları sonuca yönelik olarak en doğru ve açıklayıcı sonuçları elde etmelerini sağlamaktadır. Bu yöntemin oluşturulması için birçok ara işlem sağlanmakta ve bu işlemlerin her biri profesyonel bir çalışma ile elde edilmektedir.

Planlı Bir Sistem İle Seo Nasıl Yapılır?

Firmamız, sizden gelen talep üzerine bu sistemi devreye sokmak için öncelikle seo nasıl yapılır konusunda bilgilendirme sağlamaktadır. Bu çalışmanın gerçekleştirilmesi için ilk aşamada siteniz ve sektörünüz ile ilgili bir fizibilite çalışması yapılarak pazar araştırması, maliyetler, trafik öngörüsü ve rakip analizleri gibi birçok nokta hesaplanır ve araştırmalar gerçekleştirilir. Sonrasında seo çalışması gerçekleştirmek için sizin için özel olarak atanan seo uzmanı teknik bir çalışma sergiler, içeriklerin nasıl yönetileceğini ve oluşturulacağını belirler ve daha sonrasında içerik üretimi için çalışmalara başlar. Bu içeriklere uygun bir şekilde bağlantı kurulacak linkler belirlenir ve bu linklerin oluşturulması sağlanır. Son aşamada ölçümleme sistemleri kullanılarak analiz sağlanır ve optimizasyon sonuçları elde edildikten sonra son noktaya ulaşılır.

Seo Türkiye Çalışmaları Ve Avantajlı Seo Fiyatları

Firmamız sektörde yer alan tecrübesiyle birlikte seo Türkiye çalışmaları için birçok farklı işletme tarafından tercih edilmektedir. Türkiye kapsamında Google tarafından belirlenen noktalar ve en çok arama gerçekleştirilen kriterler ile birlikte tüm çalışma programı profesyonel bir şekilde oluşturulduktan sonra seo hizmeti tarafınıza sunulmaktadır. Amacımız verilen bu hizmetler ile en doğru sonucun elde edilmesi ve sizin için faydalı olacak bir kalitelinin oluşturulmasıdır. Bu nedenle firmamız seo fiyatları konusunda Türkiye standartlarına göre çok uygun bir noktada ve avantajlı konumda bulunmaktadır.

 

 

0
    0
    Sepetiniz